אודות

מועדון היזמות של אוניברסיטת רייכמן הינו אחד ממועדוני היזמות הסטודנטיאלים הגדולים בעולם ושימש כאבן דרך משמעותית להקמת בית הספר אדלסון ליזמות.
המועדון מאגד תחתיו חמישה מוקדי עיסוק עיקריים: תוכניות, כנסים, Meetups, אקסלרטור ומסלול הדגל של המועדון – הפיץ׳ נייט.

החזון שלנו הוא להוות פלטפורמה חדשנית לעידוד למידה ויזמות בקרב הסטודנטים והסטודנטיות לצד הלימודים האקדמאים – להשפיע, לפתח ולקדם הזדמנויות, חדשנות ויוזמה בקרב המשתתפים.

אנו מחויבים לאפשר סביבה תומכת ומעוררת השראה, המספקת משאבים וכלים לפיתוח היזמות, באמצעות מפגשים שבועיים, כנסים, אירועים, הרצאות, סמינרים ומתן הזדמנויות לשיתוף פעולה עם חברות מובילות ואנשי מפתח בתעשייה.
מועדון היזמות מהווה מקום מרכזי לחיבור ושיתוף פעולה בין סטודנטים, בוגרים ותעשייה.

התוכניות של מועדון היזמות מאפשרות לכלל הסטודנטים מהתארים השונים, להרחיב את הידע והניסיון שלהם בנושאים שמסקרנים אותם מעבר לשעות האקדמיות. מדי שנה אלפי סטודנטים וסטודנטיות מגישים את מועמדותם לתוכניות השונות.

מועדון היזמות הוקם על ידי סטודנטים למען סטודנטים.

צוות הניהול

בר חדד

יו״ר המועדון

.

יובל אסייג

סיו״ר המועדון

.

דניאל שימנוב

מנהל תוכניות

אחראי על 60 מנהלים בכ-13 תוכניות שונות, בניית אסטרטגיה, ייעוץ והכוונה. סטודנט לתואר ראשון ביזמות ומנהל עסקים. בעברי בעל מספר עסקים הן בעולמות השיווק והמזון. מאמין שעבודה קשה והתמדה הן המפתח להכל. תמיד פתוח להזדמנויות חדשות 🙂

נמרוד כהנוב

מנהל קשרי תעשייה
עובד כ- Operation Shift Manager ב-WSC Sports. לפני זה, זכיתי לעבוד בתור מאמן כדורסל בהפועל ירושלים ועירוני נתניה.

אלינור שנידרמן

מנהלת סטודנטים והרשמה

אני עובדת ב"האבריאות" חטיבה העוסקת בטכנולוגיות רפואיות, חדשנות, מידע ומחקר במשרד הבריאות. בנוסף, אני לוקחת חלק במטה של מועדון היזמות תחת תפקיד מנהלת הסטודנטים.

תמי וולפסון

מנהלת גיוסי כספים
אני עובדת כ׳Threat Investigator’ בחברה שעוסקת בהגנה על זכויות יוצרים של מותגים וחברות, אני עמיתה באייסף ורכזת תעסוקה של התוכנית שלי.

דין קוספל

מנהלת מותג
שירתי במג״ב כ-5 וחצי שנים, תפקיד אחרון סגן ראש מחלק בילוש בימ״ר מרכז. וכיום משרתת מילואים פעילה! לאחר מכן באזרחות הייתי משווקת בחברת פוראבר, בתחילת הלימודים מנהלת סושיאל בעמותת פרונטלייף ובמיזם להנצחת שורדי שואה. בקמפוס – השתתפתי במסע לפולין, לקחתי חלק בm club, הייתי קפטנית נבחרת הריצה באס״א אילת. מנהלת את הסושיאל של דיקנאט הסטודנטים ועובדת במחלקת הסושיאל באוניברסיטה ועבודות פרילאנס 🙂

אלה לביא

מנהלת אסטרטגיית שיווק
כיום מתעסקת בטכנולוגיית נדל״ן. התמדה וכח רצון הם הערכים שמובילים אותי. סטודנטית ליזמות מנהל עסקים. בעלים ומנהלת שיווק ב-Darimpo פלטפורמה לניהול ואחזקת נכסים. בוגרת התכנית Co-op Berlin בה התמחיתי בשיווק בלינקדאין. דברו איתי על כל רעיון או שאלה!

ארגט טקלה

מנהלת כספים
בנקאית בבנק לאומי לשעבר, כיום עוזרת מחקר במעבדת מילאב, עוזרת הוראה בקורס קידום מוצר ומנהלת מוצר בחברת סטארטאפ (:

שקד אבן זהב

מנהלת הדרכה
בעלת ניסיון בהדרכת הפרט והקבוצה, וכן בפיתוח תוצרי הדרכה שונים ופעילות מול סוגי אוכלוסייה מגוונים. במהלך שירותי כמדריכת שריון הדרכתי על מערכת מסווגת של אלביט וכמדריכה בכירה הייתי אחראית על הכשרה וליווי מקצועי של מדריכות חדשות.
בעלת עסק עצמאי בתחום הקוסמטיקה כ-4 שנים. בוגרת במועדון האימפקט של מועדון היזמות וכיום בתפקיד מנהלת הדרכה במטה מועדון היזמות.

נטע כהן

מנהלת אירועים
מאז שאני זוכרת את עצמי עסקתי בהדרכה ובהפקת אירועים, מלארגן מיניבוס לכל הכיתה לבאולינג ועד ההפקה של HackRU 23 שהוא ההאקתון הסטודנטיאלי הגדול במדינה! ירידה לפרטים הקטנים ותכלול לתמונה הגדולה היא הדרך שאני רואה תמיד בכל אירוע. בתפקידי במטה אהיה אחראית על אירועי מועדון היזמות ואעזור למנהלי המועדונים להפיק את האירועים שלהם מתוך הידע שלי בהפקת אירועים בקמפוס ומחוצה לו.

אור חי

יועצת לפיתוח מנהלים

כיום מנהלת גיוס ושימור עובדים במשאבי אנוש בתנועת הנוער ׳כנפיים של קרמבו׳.
לומדת את עולם הארגונים לעומק בתואר השני בהתנהגות ופיתוח ארגונים באוניברסיטת רייכמן.
בתואר הראשון למדתי חינוך מיוחד וחינוך חברתי קהילתי, במהלכו עבדתי עם בני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים, כרכזת בוגרת בכנפיים של קרמבו.
מאמינה בכל ליבי בכוחם של אנשים לשנות מציאות.

גל בנקין

מנהלת קהילת בוגרים
במהלך הלימודים הפקתי את הפיץ נייט, ניהלתי את מומנטום והתנדבתי באגודת הסטודנטים, והיתי מנהלת שיווק ואופרציה של סטארטאפ בוגרי הבינתחומי כיום עובדת במכירות ושיתופי פעולה!

רון הירש

מנהל טכנולוגיה ואתר

.

ועדה מייעצת וליווי אקדמי

ד"ר יוסי מערבי

דיקן בי"ס אדלסון ליזמות ומייסד משותף

דיקן בית ספר אדלסון ליזמות באוניברסיטת רייכמן, מייסד שותף של קרן הון סיכון Runi Ventures

אופיר רייכמן

מנהל ASE HUB ותכניות בינלאומיות

חבר סגל באוניברסיטת רייכמן, מנהל אקדמי בבית הספר הטכנולוגי של גוגל רייכמן, ויועץ מיתוג אסטרטגי בכיר ושיווקי

דנה ברדה

מנהלת לשכת הדיקן ומנהלת תפעול

מנהלת לשכת הדיקן וראש מערך התפעול של בית ספר אדלסון ליזמות

שותפים אקדמיים

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.